• Wpisów: 1792
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 14:01
 • Licznik odwiedzin: 191 771 / 2150 dni
 
jackpuchacz
 
Tigram Ingrow: Miałam wczoraj nie ćwiczyć, no ale jak poszłam na pomiary to głupio byłoby nie zostać. Więc zostałam na obwód, który na całe szczęście, nadal obejmuje ramiona. Nawet mi trener zaproponował wersje ćwiczeń, podczas których szybciej osiągnę to, na czym mi zależy. Chyba mnie trochę lubi jak tak o mnie dba. Uwielbiam patrzeć na siebie robiącą pompki i rozpiętki :D


No ale pomiary - od poprzednich spadło 2 kg, czyli to, że ważę 65,3 jest oficjalnie zapisane w pliku. Niestety 1.4 kg spadły z tkanki mięśniowej, co średnio mi pasuje. Pogadam z bratem w kwestii odpowiednich środków. On je sprowadza z Niemiec. A ponieważ żyje i można uznać, że ma się dobrze, mnie też nic się stać nie powinno.
BMI mam 25.5, a było 26.4.
Wiek metaboliczny spadł o rok, czyli wyszło na 25. Biorąc pod uwagę, że w niedzielę będę miała 26 urodziny ten wynik mnie satysfakcjonuje. Może nie w pełni, bo chciałabym w metabolicznym zejść poniżej 20, ale nie wiem od czego on zależy.
Tłuszcz brzuszny to 2, a było 3, z czego ja się cieszę, a trenerka mówi, że to w sumie nie ma znaczenia. Phyh. Dla mnie ma!
Woda podskoczyła o 0,1. Dobry losie, to ile ja muszę pić, żeby wreszcie był jakiś sensowny skok?

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
 •  
   
  You go girl! Sama chciałabym być w stanie umieć pompki, ale u mnie to tragedia, haha xD

  Gratuluję Ci Kochana. Na prawdę. Widać, że bardzo się starasz! <3

  P.S. Jeśli chcesz odpisać, to odpisz u mnie na blogu i wtedy na Twoim odpiszę. Nie wracam do zostawionych komentarzy więc nie wiem co ktoś odpisał. Buziaki.