• Wpisów: 1792
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: wczoraj, 14:01
  • Licznik odwiedzin: 191 771 / 2150 dni
 
jackpuchacz
 
Tigram Ingrow: PAŹDZIERNIK
91. Ksin. Różanooka - Konrad T. Lewandowski
92. Najtwardsza stal - Scarlett Cole - nie czytuję literatury erotycznej, ale tu było tatuowanie blizn. No musiałam to przeczytać. Dwa moje fetysze. Dobrze,  że nie było nic o wystających żyłach.
93. Coś o tobie i coś o mnie -    Julie Buxbaum - słodka powieść młodzieżowa, korespondencja w internecie, kto na litość, jest tym, z kim główna bohaterka dzieli uczucia, wrażenia i przemyślenia?
94. Fatalna lista - Siobhan Vivian - młodzieżówka; w pewnej szkole tradycją jest wywieszanie listy, w której podaje się najładniejszą i najbrzydszą dziewczynę z danego rocznika. Poznajemy każdą z nich i widzimy, co obecność na liście zmienia w ich życiu.
95. Do zobaczenia nigdy - Eric Lindstrom - młodzieżówka ; bohaterką jest niewidoma dziewczyna. Kurde, to była dobra książka. O przyjaźni, trochę o miłości.
96. Jak pokochać freaka - Rebekah Crane - młodzieżówka; bohaterowie są na obozie dla osób z problemami psychicznymi. Płakałam jak czytałam.
97. Dzikie serca - Suzanne Young - młodzieżówka; majstersztyk. Główna bohaterka ma przejebane w życiu, wylądowała w szkole ostatniej szansy, musi zajmować się upośledzonym bratem, matka ich zostawiła, ojciec pije, a ciotka chce odebrać jej brata. I pojawia się on. Dobry losie, tak bardzo chciałabym mieć kogoś takiego w życiu...
98. Prawdziwa Ginny Moon - Benjamin Ludwig - młodzieżowka; książka pisana z punktu widzenia dziewczynki chorej na autyzm.
99. Plac zabaw - Lars Kepler - szkoda, że to nie powieść z fińskim komisarzem, ale i tak bardzo dobra, chociaż nie w moim stylu. Spociłam się z napięcia, jak ją czytałam.
100. Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe - Marta Rysa - zbiór humorystycznych felietonów związanych z szukaniem mieszkania.
101. Disco polo, Wiedźmin i gumy kulki czyli III RP oczami Niekrytego Krytyka - Maciej Frączyk

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.